czwartek 27 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Nokian Powerproof SUV i Nokian Wetproof SUV

NOKIANNokian Tyres przedstawił nowe letnie opony przeznaczone do samochodów typu SUV i crossover.

Pierwsze z nich, zaprojektowane z myślą o bezpiecznej jeździe Nokian Powerproof SUV przy dużej prędkości czy podczas nagłego hamowania Drugie, Nokian Wetproof SUV, zapewniają skuteczne hamowanie nawet na mokrej nawierzchni oraz ochronę przed aquaplaningiem. Oba modele wyposażone są w technologię Dual Zone Safety.
Obydwa nowe produkty Nokian Tyres, oprócz ulepszonej konstrukcji, która czyni je solidniejszymi, wyposażone zostały w technologię aramidowej ściany bocznej. Wzmocnione niezwykle wytrzymałym włóknem aramidowym opony są bardziej odporne na uszkodzenia i pęknięcia, które mogłyby przeszkodzić wakacyjnym podróżom.
Nowe modele opon, przeznaczone do pojazdów typu SUV, są wynikiem podejmowanych przez Nokian Tyres działań na rzecz rozszerzenia oferty opon letnich na rynku środkowoeuropejskim. Gwarancję doskonałości Nokian Powerproof SUV i Nokian Wetproof SUV stanowi znak certyfikacji TÜV SÜD. Nowe produkty będą dostępne dla konsumentów wiosną 2020 r.

Nokian Powerproof SUV to opony UHP dostępne aż w 29 wersjach rozmiarowych, w przedziale od 17 do 21 cali, w trzech kategoriach prędkości: V (240km/h), W (270 km/h) i Y (300 km/h).

Nowe Nokian Wetproof SUV dostępne aż w 27 wersjach rozmiarowych, w przedziale od 16 do 19 cali, w trzech kategoriach prędkości: H (210 km/h), V (240 km/h) i W (270 km/h).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem