piątek 28 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Technologia w służbie środowiska

Grupa Metelli postanowiła wyeliminować ulotki z instrukcjami dostarczane z pompami wodnymi METELLI, GRAF i KWP, zastępując je cyfrową wersją PDF, z którą można zapoznać się lub pobrać ze strony internetowej www.metelligroup.it za pomocą KODU QR.

METELLIeco

Wystarczy skorzystać z KODU QR na etykiecie produktu, by uzyskać natychmiastowy dostęp do sekcji kodu produktu na stronie internetowej. Alternatywnie informacje można sprawdzić lub pobrać bezpośrednio z obszaru wsparcia/dokumentacji technicznej na stronie. Informacje o produktach zostały rozszerzone m.in. o: nowe wersje językowe (polski, turecki rozszerzony rosyjski), ulotki do pobrania w formacie PDF, aplikacje, kody OE, samouczki wideo dotyczące instalacji oraz karty danych produktu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem