fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Belki do samochodów francuskich

belkaELITRegenerowane belki tylnego zawieszenia do francuskich marek samochodów to nowe pozycje w katalogu sieci ELIT Polska. Ich dostawcą jest firma ZPHU Antałex.

– Z wiekiem i przebiegiem pojazd traci na swojej wartości, co czasami prowadzi do zaniechania jego naprawy. Mogą to być drobne usterki, ale i takie, które wpływają na bezpieczeństwo użytkownika i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dlatego przy kalkulacji kosztów warto sięgnąć po regenerowane części. Odświeżenie i wymiana w nich zużytych elementów przywraca pełną sprawność techniczną, ale koniecznym do tego warunkiem jest zachowanie określonych norm i jakości wykonania. Dla nas takim gwarantem jest firma Antałex, dlatego cieszymy się z nawiązania współpracy – mówi Dawid Cieśla, Dyrektor Operacyjny w ELIT Polska.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem