wtorek 22 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Belki do samochodów francuskich

belkaELITRegenerowane belki tylnego zawieszenia do francuskich marek samochodów to nowe pozycje w katalogu sieci ELIT Polska. Ich dostawcą jest firma ZPHU Antałex.

– Z wiekiem i przebiegiem pojazd traci na swojej wartości, co czasami prowadzi do zaniechania jego naprawy. Mogą to być drobne usterki, ale i takie, które wpływają na bezpieczeństwo użytkownika i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dlatego przy kalkulacji kosztów warto sięgnąć po regenerowane części. Odświeżenie i wymiana w nich zużytych elementów przywraca pełną sprawność techniczną, ale koniecznym do tego warunkiem jest zachowanie określonych norm i jakości wykonania. Dla nas takim gwarantem jest firma Antałex, dlatego cieszymy się z nawiązania współpracy – mówi Dawid Cieśla, Dyrektor Operacyjny w ELIT Polska.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem