fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Akumulatory Centra w klasykach

Centra PlusFirma „Austor – auta z historią” oferuje miłośnikom motoryzacji klasyczne pojazdy, które można oglądać nie tylko na specjalnych wydarzeniach motoryzacyjnych, jak tegoroczny MotoClassic Wrocław, ale także na co dzień, np. w poznańskiej Galerii Malta. Akumulatory do pojazdów klasycznych zapewniła firma Exide Technologies S.A., producent akumulatorów marek Exide i Centra.

– Centra to klasyczna marka, doskonale znana i obecna na polskim rynku od ponad wieku. Ponieważ firma Austor ma swoją siedzibę i salon wystawowy w Poznaniu, a Centra także pochodzi z Poznania, postanowiliśmy pomóc i podarować nasze akumulatory Centra PLUS do klasycznych pojazdów, takich jak: Ford Cortina Mk1, Riley One – Point – Five, czyli oldtimerów z lat 60. Dodatkowo wparliśmy także dwa inne pojazdy Austor: bolid Formula Vee z 1966 r. – także akumulatorem Centra PLUS – oraz motocykl wyścigowy Ducati 748 Racing, produkowany w latach 2000-2002, do którego dostarczyliśmy akumulator Exide z gamy Motorbike & Sport. Ponadto przekazaliśmy także prostownik Exide 12/7 – wydajne i nowoczesne narzędzie, idealne do szybkiego, efektywnego i oszczędnego ładowania dowolnego akumulatora do 150 Ah, który można zastosować do stałego zasilania lub ładowania konserwacyjnego – mówi Mariola Michalczyk, kierownik marketingu w Exide Technologies S.A.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem