wtorek 22 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Akumulatory Centra w klasykach

Centra PlusFirma „Austor – auta z historią” oferuje miłośnikom motoryzacji klasyczne pojazdy, które można oglądać nie tylko na specjalnych wydarzeniach motoryzacyjnych, jak tegoroczny MotoClassic Wrocław, ale także na co dzień, np. w poznańskiej Galerii Malta. Akumulatory do pojazdów klasycznych zapewniła firma Exide Technologies S.A., producent akumulatorów marek Exide i Centra.

– Centra to klasyczna marka, doskonale znana i obecna na polskim rynku od ponad wieku. Ponieważ firma Austor ma swoją siedzibę i salon wystawowy w Poznaniu, a Centra także pochodzi z Poznania, postanowiliśmy pomóc i podarować nasze akumulatory Centra PLUS do klasycznych pojazdów, takich jak: Ford Cortina Mk1, Riley One – Point – Five, czyli oldtimerów z lat 60. Dodatkowo wparliśmy także dwa inne pojazdy Austor: bolid Formula Vee z 1966 r. – także akumulatorem Centra PLUS – oraz motocykl wyścigowy Ducati 748 Racing, produkowany w latach 2000-2002, do którego dostarczyliśmy akumulator Exide z gamy Motorbike & Sport. Ponadto przekazaliśmy także prostownik Exide 12/7 – wydajne i nowoczesne narzędzie, idealne do szybkiego, efektywnego i oszczędnego ładowania dowolnego akumulatora do 150 Ah, który można zastosować do stałego zasilania lub ładowania konserwacyjnego – mówi Mariola Michalczyk, kierownik marketingu w Exide Technologies S.A.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem