czwartek 27 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

cairo.PROFIT

cairo.PROFITFirma CAIRO Soft przygotowała cairo.PROFIT – program lojalnościowy dla firm umożliwiający motywacyjne premiowanie klientów za dokonane obroty poprzez przyznawanie punktów wymienialnych na atrakcyjne nagrody.

Dobrze skonstruowany program lojalnościowy staje się istotnym narzędziem firmy w procesie budowania długotrwałej relacji z klientem, w efekcie przekładając się na szereg obustronnych korzyści. Produkt jest przeznaczony dla klientów firmy CAIRO Soft – producenta oprogramowania dla branży motoryzacyjnej, korzystających z systemu cairo.ERP FALCON5.
cairo.PROFIT jest zintegrowany z systemem zamówieniowym – katalogiem cairo.B2B WEBTERMINAL i posiada szereg możliwości oraz korzyści. Integracja ułatwia konfigurację i dodawanie towarów oraz usług do magazynu nagród, a jego przyjazna prezentacja zachęca do zbierania punktów i wymiany na nagrody.
Informacja o saldzie zgromadzonych punktów prezentowana jest na bieżąco w systemie cairo.ERP FALCON5 oraz w katalogu cairo.B2B WEBTERMINAL. Klient widzi zarówno informację o liczbie zebranych punktów, jak również może zobaczyć ile punktów uzyska za zakup poszczególnych towarów.
Pełna automatyzacja programu ułatwia wymianę punktów na nagrody, a każdy punkt jest naliczany w momencie wydruku dokumentu sprzedaży – FV lub PG. Punkty mogą się nie naliczyć w przypadku, gdy klient ma przeterminowane płatności w zależności od ustawień systemu. Dzięki możliwości ustawienia ilości punktów za zakup pojedynczych produktów można promować pojedyncze towary np. wyprzedażowe lub słabo rotujące. Natomiast łatwość ustawiania przeliczników naliczania punktów za zakup towarów w poszczególnych grupach towarowych, np. 1zł w grupie "x" = 1pkt lub 1zł = 100pkt., wpływa na promowanie produktów z grup towarowych wysokomarżowych i wyprzedażowych.
Program umożliwia również organizowanie akcji marketingowych we współpracy z producentami lub dostawcami. Dzięki obsłudze magazynu nagród w systemie w jednym miejscu panujemy nad towarami czy usługami, które klient może wymienić za zebrane punkty.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem