fb logo

Aktualne wydanie

1 3 2020

Geomax Enduro EN91

Dunlop Geomax Enduro EN91Dunlop wprowadza do oferty nową oponę do motocykli terenowych Geomax Enduro EN91.

Zastępując sprawdzony model Dunlop Geomax Enduro D909, EN91 wyróżnia się nowym wzorem bieżnika zaprojektowanym w celu optymalizacji trakcji na piasku i w błocie. Przednia opona posiada specjalny wzór barku, który zapewnia zwinniejsze prowadzenie, zmniejszając zmęczenie motocyklisty. Klocki w kształcie sześciokąta, które mają dodatkowe krawędzie, zapewniają większą przyczepność pod różnymi kątami.

Tylna opona wykorzystuje technologię Tilt Crown Block, która została opracowana dla większej przyczepności w trudnym terenie, takim jak skały. Klocki ustawione pod kątem zwiększają wgryzanie się w grunt, poprawiają stabilność kierunkową i zwiększają trakcję, zmuszając odłamki skał i zanieczyszczenia do gromadzenia się wokół środka klocków koronowych.
Dunlop Geomax Enduro EN91 uzupełnia Geomax Enduro Soft D907F, która została zaprojektowana z myślą o najbardziej miękkich warunkach, takich jak piasek i błoto. EN91 będzie dostępny na europejskim rynku od października w rozmiarach 90/90-21 na przód i 120/90-18 oraz 140/80-18 na tył.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem