fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Nowe katalogi Sogefi

Sogefi wydała w 10 językach w pełni zaktualizowane katalogi na rok 2020, obejmujące jej wszystkie marki filtrów dla rynku wtórnego pojazdów lekkich: Purflux, Fram oraz CoopersFiaam.

SOGEFIkatalogi

Ponad 6700 pozycji obejmujących ponad 500 nowych numerów referencyjnych dla niezależnego rynku wtórnego wprowadzonych w 2019 r. jest dostępnych w wersji drukowanej i w katalogu online. Wyróżniające się Nowe pozycje w asortymencie to m.in.: filtr paliwa do silnika PSA 1.5 BlueHDi, Fiat Multijet; filtr oleju do Mercedesa Klasy A z 2018, BMW X2, Peugeot 508 II, PSA 1.5 BlueHDi, Alpine A110 II; filtr powietrza silnika do modeli Fiat 500X, Ford Mondeo V, Opel/Vauxhall Combo D, VW 1.0TFSI; oraz filtr powietrza kabinowego do modeli Opel Astra K/Vauxhall, Audi A4 z 2018, Porsche 911 z 2017, Hyundai Tucson, Hyundai i30 III 2017 oraz Toyota Yaris III z 2018 r.
Nowy katalog, który obejmuje ponad 70 nowych stron, zawiera wszystkie rodziny filtrów do samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych, w tym nową gamę Cabin3Tech+.
Wszystkie katalogi są również dostępne online za pomocą odpowiedniej aplikacji dla marek Purflux, FRAM (Europa) i CoopersFiaam oraz przez strony internetowe: www.purflux.com, www.fram-europe.com i www.coopersfiaam.com.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem