sobota 18 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Maty od Mewy

matyMEWACzyste i estetyczne wejście do siedziby firmy i recepcji z pewnością stanowi jej wizytówkę i obraz, jaki utrwali się w pamięci odwiedzających ją klientów. Czystość w takich miejscach zapewniają maty wejściowe firmy Mewa, które skutecznie zapobiegają roznoszeniu brudu czy śniegu.

Specjalna warstwa spodnia mat Mewy ma własności antypoślizgowe i sprawia, że maty nie ślizgają się na posadzce i nie powodują powstawania fałd podczas ich układania, tym samym są bezpieczne w użytkowaniu.
Maty wejściowe Mewy są odporne na ścieranie, co sprawiają mikrowłókna zastosowane w połączeniu ze specjalnym szorstkim rodzajem głównych włókien mat. Maty, podobnie, jak i inne tekstylia przemysłowe oferowane są przez firmę Mewa do wynajęcia. Użytkownik nie musi troszczyć się o ich czyszczenie lub wymianę – wykonuje to za niego Mewa, dostarczając w ustalonych terminach czyste, ekologicznie wyprane maty i odbierając brudne maty do czyszczenia. Maty pozwalają utrzymać w czystości posadzki zagrożone zabrudzeniem przez błoto, śnieg, oleje, tłuszcze itp.

Maty do wynajęcia są oferowane w trzech rozmiarach (75x85 cm, 85x150 cm oraz 115x240 cm) oraz w trzech kolorach: antracytowym, brązowym i niebieskim.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem