czwartek 27 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Maty od Mewy

matyMEWACzyste i estetyczne wejście do siedziby firmy i recepcji z pewnością stanowi jej wizytówkę i obraz, jaki utrwali się w pamięci odwiedzających ją klientów. Czystość w takich miejscach zapewniają maty wejściowe firmy Mewa, które skutecznie zapobiegają roznoszeniu brudu czy śniegu.

Specjalna warstwa spodnia mat Mewy ma własności antypoślizgowe i sprawia, że maty nie ślizgają się na posadzce i nie powodują powstawania fałd podczas ich układania, tym samym są bezpieczne w użytkowaniu.
Maty wejściowe Mewy są odporne na ścieranie, co sprawiają mikrowłókna zastosowane w połączeniu ze specjalnym szorstkim rodzajem głównych włókien mat. Maty, podobnie, jak i inne tekstylia przemysłowe oferowane są przez firmę Mewa do wynajęcia. Użytkownik nie musi troszczyć się o ich czyszczenie lub wymianę – wykonuje to za niego Mewa, dostarczając w ustalonych terminach czyste, ekologicznie wyprane maty i odbierając brudne maty do czyszczenia. Maty pozwalają utrzymać w czystości posadzki zagrożone zabrudzeniem przez błoto, śnieg, oleje, tłuszcze itp.

Maty do wynajęcia są oferowane w trzech rozmiarach (75x85 cm, 85x150 cm oraz 115x240 cm) oraz w trzech kolorach: antracytowym, brązowym i niebieskim.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem