środa 22 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Aktualizacja oprogramowania Magneti Marelli

MagnetiaktualizacjaMagneti Marelli Aftermarket poinformowało o pojawieniu się aktualizacji oprogramowania Car. Najnowsza wersja oznaczona została numerem 185. Kluczowe nowości zawarte w aktualizacji:
• BMW serii 1 (E87) – elektronika silnika, DPF,
• Fiat 500X (2018) – większość systemów,
• Mercedes A sedan (W177) – większość systemów,
• Seat Arona / Ateca / Ibiza VI / Leon / Terraco – infotainment,
• Toyota C-HR 1.2 / Hybrid – większość systemów.

Udostępniona została również nowa wersja oprogramowania TPMS oznaczona została numerem 5.10 DB 29.
Wznowiono też promocję na aktualizacje do urządzeń diagnostycznych Magneti Marelli Logic/Vision/Flex. Promocja dostępna jest w dwóch wariantach:

1. Abonament roczny wraz ze wszystkimi zaległymi wersjami (bez względu na czas przerwy w opłacaniu abonamentu) w cenie specjalnej 999 zł (Car). Dla testerów z licencją Car oraz Truck – oprogramowanie ciężarowe przedłużane jest bezpłatnie przy aktualizacji oprogramowania do samochodów osobowych.

2. Aktualizacja do najnowszej dostępnej w chwili zamówienia wersji – bez subskrypcji na kolejnych 12 miesięcy (dla testerów, których abonament wygasł nie później niż 31.12.2017). Promocyjna cena na aktualizację Sw Car bez abonamentu wynosi 599 zł.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem