środa 22 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

„Service box multi-brand” – nowy elektroniczny katalog od Distrigo

serviceboxNowe narzędzie opracowane przez Distrigo ma ułatwić pracę warsztatów naprawczych, obsługujących pojazdy różnych marek występujące na rynku. Katalog będzie dostępny w 86 krajach w 22 językach. Wersja na urządzenia mobilne zostanie wprowadzona na początku 2020 r.

Użytkownicy katalogu będą mieć dostęp do rekomendowanych cen detalicznych, a także cen zakupu części zamiennych oferowanych przez powstającą właśnie w Polsce platformę Distrigo. Planowane jest informowanie klientów o dostępności części zamiennych w lokalnej platformie Distrigo, a także w Centralnym Magazynie Części Zamiennych Groupe PSA w Polsce.

Katalog, wraz narzędziami, jest dostępny dla Warsztatów Niezależnych po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się na portalu Service Box. Za pomocą dostępnych narzędzi można złożyć na platformie Distrigo jedno, kompletne zamówienie na produkty przez nią oferowane: oryginalne części zamienne do pojazdów marek Groupe PSA, części z gamy Eurorepar, części fabrycznie regenerowane i inne produkty towarzyszące niezbędne w pracy warsztatu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem