fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

„Service box multi-brand” – nowy elektroniczny katalog od Distrigo

serviceboxNowe narzędzie opracowane przez Distrigo ma ułatwić pracę warsztatów naprawczych, obsługujących pojazdy różnych marek występujące na rynku. Katalog będzie dostępny w 86 krajach w 22 językach. Wersja na urządzenia mobilne zostanie wprowadzona na początku 2020 r.

Użytkownicy katalogu będą mieć dostęp do rekomendowanych cen detalicznych, a także cen zakupu części zamiennych oferowanych przez powstającą właśnie w Polsce platformę Distrigo. Planowane jest informowanie klientów o dostępności części zamiennych w lokalnej platformie Distrigo, a także w Centralnym Magazynie Części Zamiennych Groupe PSA w Polsce.

Katalog, wraz narzędziami, jest dostępny dla Warsztatów Niezależnych po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się na portalu Service Box. Za pomocą dostępnych narzędzi można złożyć na platformie Distrigo jedno, kompletne zamówienie na produkty przez nią oferowane: oryginalne części zamienne do pojazdów marek Groupe PSA, części z gamy Eurorepar, części fabrycznie regenerowane i inne produkty towarzyszące niezbędne w pracy warsztatu.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem