fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Sogefi dla Grupy FCA

SOGEFIfcaSogefi jest producentem oryginalnego wyposażenia (OEM) filtra olejowego zainstalowanego w nowej rodzinie silników benzynowych „FireFly” Grupy FCA.

W ostatnim czasie grupa FCA uruchomił na nowe silniki „FireFly” w różnych modelach, począwszy od nowego FIATA 500X oraz Jeepa Renegade.
Silniki wykonane z aluminium (zamiast żeliwa, tak jak w przypadku poprzednich) są lżejsze, bardziej ekologiczne i zgodne z rozporządzeniem 6/D-Temp obowiązującym od września 2019 r.
Filtr olejowy Sogefi instalowany w tych silnikach wychwytuje cząstki ścierne wytwarzane przez standardowe zużycie i oczyszcza olej z pyłu i pozostałości po spalaniu. Dzięki unikalnej technologii plisowania Chevron filtr zapewnia niezwykłą wydajność w zatrzymywaniu pyłu na ograniczonej przestrzeni.

Filtr olejowy jest dostępny wśród marek rynku wtórnego pod następującymi kodami: Purflux LS1079, FRAM PH12479 i CoopersFiaam FT6847.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem