wtorek 18 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Sogefi dla Grupy FCA

SOGEFIfcaSogefi jest producentem oryginalnego wyposażenia (OEM) filtra olejowego zainstalowanego w nowej rodzinie silników benzynowych „FireFly” Grupy FCA.

W ostatnim czasie grupa FCA uruchomił na nowe silniki „FireFly” w różnych modelach, począwszy od nowego FIATA 500X oraz Jeepa Renegade.
Silniki wykonane z aluminium (zamiast żeliwa, tak jak w przypadku poprzednich) są lżejsze, bardziej ekologiczne i zgodne z rozporządzeniem 6/D-Temp obowiązującym od września 2019 r.
Filtr olejowy Sogefi instalowany w tych silnikach wychwytuje cząstki ścierne wytwarzane przez standardowe zużycie i oczyszcza olej z pyłu i pozostałości po spalaniu. Dzięki unikalnej technologii plisowania Chevron filtr zapewnia niezwykłą wydajność w zatrzymywaniu pyłu na ograniczonej przestrzeni.

Filtr olejowy jest dostępny wśród marek rynku wtórnego pod następującymi kodami: Purflux LS1079, FRAM PH12479 i CoopersFiaam FT6847.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem