fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Kupuj produkty Valeo i odbieraj nagrody

Valeo uruchomiło nowy, w pełni cyfrowy program lojalnościowy, umożliwiający zdobywanie licznych nagród. Mechanicy, którzy kupują i montują części Valeo mogą otrzymać nagrody w nowym programie lojalnościowym Valeo Specialist Club. Aby zbierać punkty i zdobywać nagrody wystarczy ściągnąć aplikację i rejestrować zakupione produkty, skanując je za pomocą smartfona.

VALEOspecialist

Aplikacja Specialist Club jest dostępna w sklepach App Store i Google Play. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło "Specialist Club”. Aplikację można znaleźć także na stronie internetowej www.valeoservice.pl/specialistclub – jej pobranie jest bezpłatne.

Aby zdobywać nagrody wystarczy wykonać trzy proste kroki:
1 krok: kod produktu zeskanować smartfonem lub wprowadzić online ręcznie (punkty natychmiast zostaną dodane do konta)
2 krok: na bieżąco sprawdzać liczbę punktów
3 krok: wykorzystać zgromadzone punkty do zamówienia nagród w sklepie, które zostaną wysłane bezpośrednio do warsztatu.
Nagradzane są zarówno zakupy części z sektora pojazdów osobowych jak i ciężarowych.
Ponadto dla użytkowników aplikacji Specialist Club przygotowywane są promocje, które pozwolą na jeszcze efektywniejsze zdobywanie punktów i co za tym idzie, szybsze odbieranie nagród.
Więcerj informacji na www.valeoservice.pl/pl/specialistclub.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem