fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Nowe ksenony w ofercie Philipsa

XENONphilipsPhilips wprowadził do oferty lampy ksenonowe D8S o mocy 25W i strumieniu światła 2000 lm. Lampy te są stosowane m.in. w pojazdach: Audi A1, Citroën Jumpy i Spacetourer, DS 3, Ford Focus, Tourneo i Transit, Peugeot Expert i Traveller, Toyota Proace oraz Volkswagen Amarok, Beetle, Caddy i Touareg.

W reflektorach z lampami ksenonowymi do 2000 lm nie trzeba stosować dodatkowego układu spryskiwaczy i samopoziomowania. Rekomendowana cena detaliczna brutto lampy D8S wynosi 300 złotych za sztukę.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem