fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

BSG-198

Spółka AS-PL nabyła maszynę testującą BSG-198 firmy D&V Electronics – najnowocześniejsze urządzenie do testowania jednostek BSG. Maszyna testująca BSG-198 sprawdza standardowe alternatory i rozruszniki oraz jednostki BSG (Belt Starter Generator) używane w pojazdach hybrydowych i z systemem start-stop.

ASbsg

Dodatkowo posiada moduł zabezpieczający komunikację CAN – ADAM, moduł komunikacyjny CAN – VEKTOR i dodatkowy zasilacz 48V, który jest odpowiedzialny za zasilanie w przypadku testowania różnych funkcji rozrusznika. Testy na BSG-198 przeprowadzane są szybciej, a wyniki zapisywane są w pamięci w celu łatwiejszej konfiguracji urządzenia podczas kolejnych pomiarów.
Reprezentacja składająca się z dyrektora ds. Produkcji Michała Czarzastego oraz Inżynierów ds. Produkcji Bolesława Jarosińskiego i Sebastiana Rombalskiego odwiedziła siedzibę główną D&V Electronics w Woodbridge w Kanadzie. Na miejscu przeprowadzone zostało szkolenie, podczas którego Panowie poznali funkcje nowego urządzenia oraz jego możliwości.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem