fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Nowości od Denso

DENSOrozrusznikiDenso wprowadziło do oferty 15 nowych numerów części jakości OE – alternatorów i rozruszników, które mają zastosowanie w samochodach osobowych i lekkich pojazdach dostawczych. Rozszerzenie objęło 9 nowych alternatorów.

Zastępują one 37 numerów części OE i 6 nowych rozruszników, zastępujących 23 numery części OE. Nowe numery części pokrywają dodatkowe 1,2 miliona pojazdów i mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek Honda, Jaguar, Lexus, Opel i Toyota.

Szczegółowe informacje dotyczące nowych rozruszników i alternatorów Denso:

Nowe alternatory DENSO

Nowe rozruszniki DENSO

Wszystkie rozruszniki i alternatory są całkowicie nowe, dostarczane jako kompletne jednostki gotowe do montażu, bez potrzeby stosowania dodatkowych przewodów uziemiających, zaciskowych czy złączek.

Więcej informacji o rozrusznikach i alternatorach DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl oraz w katalogu TecDoc.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem