fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Wielosezonowa opona Strial

STRIALNa rynku pojawiła się wielosezonowa opona Strial All Season. Jest przeznaczona do samochodów osobowych i uzyskała homologację zimową 3PMSF. Jak twierdzi producent, konstrukcja opony jest dostosowana do optymalnego zachowania w każdych warunkach pogodowych, na mokrej i suchej nawierzchni.

W oponie zastosowano nową mieszankę krzemionki, która odpowiada za optymalne hamowanie na mokrej i suchej nawierzchni oraz niskie opory toczenia optymalizujące zużycia paliwa. Opona jest dostępna w sprzedaży w Polsce w rozmiarach od 13 do 18 cali, profilach: 70–40 oraz z indeksami prędkości od T do W.
Strial to marka opon segmentu ekonomicznego do aut osobowych, SUV-ów, z napędem 4x4 oraz do aut dostawczych. Produkcja ulokowana jest w fabryce w Serbii.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem