fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Uniwersalny miernik cyfrowy w nowej cenie

multimetrWURTHWürth Polska wprowadza promocję na miernik mini z cyfrowym wyświetlaczem. Poręczny miernik o niewielkim rozmiarze i wadze wyposażono w klawiaturę membranową oraz solidną obudowę z gumy, która chroni sprzęt przed uszkodzeniem czy zanieczyszczeniem. Urządzenie umożliwia bezdotykowy pomiar: napięcia prądu stałego i zmiennego, oporności, przewodności, przeprowadzenia testu diod oraz automatyczne wykrywanie zakresu.

Przewody pomiarowe zamontowano na stałe, a dzięki opcji zamocowania ich z tyłu miernika są one dodatkowo chronione przed uszkodzeniem i zapobiegają zranieniu się o końcówki pomiarowe. Urządzenie posiada funkcję Hold, która pozwala na zatrzymanie wyniku pomiaru na wyświetlaczu LCD, co jest szczególnie przydatne, jeśli odczyt w trakcie pomiaru jest utrudniony lub całkowicie niemożliwy. Do miernika dodawana jest zintegrowana latarka kieszonkowa LED.

Urządzenie (art. nr 071553 370) w promocyjnej cenie 95 zł netto dostępne jest do wyczerpania zapasów.

Charakterystyka produktu:
Wyświetlacz – LCD, maks. wskazanie 2000.
• Zakres pomiarowy napięcie min./maks. – 0.5 V/AC-600 V/AC.
• Min./maks. zakres pomiarowy napięcia 2 – 0.5 V/DC-600 V/DC.
• Zakres pomiarowy oporu elektrycznego min./maks. – 0 Ohm-20 MOhm.
• Kategoria zabezpieczenia nadnapięciowego – CAT III/1000V.
• Stopień ochrony IP – IP 54.
• Oznaczenie akumulatora/baterii –1,5 V Micro AAA.
• Liczba akumulatorów/baterii – 2 szt.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem