fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Nowy portal internetowy dla warsztatów

Powstał nowy portal internetowy: Naprawmiauto.pl, który jest pośrednikiem między poszukującymi warsztatu klientami, a warsztatami. Jak zauważają twórcy portalu, podczas pandemii koronowirusa coraz więcej warsztatów samochodowych zauważa zmniejszenie obrotów i brak klientów, którzy boją się przyjeżdżać do serwisu. Misją portalu jest połączenie tych dwóch grup.
portal

Za pośrednictwem portalu warsztat może zaoferować swoją usługę na naprawę auta klientów. Warsztat otrzymuje dane potrzebne do wyceny danej naprawy, którą otrzymuje klient. Warsztat może porozumiewać się z klientem poprzez komunikator dostępny na stronie. Ze złożonych ofert klient wybiera warsztat, który wykona usługę.
Portal zaprasza warsztaty samochodowe oraz klientów indywidualnych do bezpłatnej rejestracji. Obecnie portal pobiera 5% prowizji za wykonane zlecenia oraz opłaty abonamentowe, natomiast przez dwa miesiące korzystanie z portalu dla warsztatów i klientów jest bezpłatne. Jeżeli pandemia koronowirusa będzie tego wymagać wówczas okres ten zostanie przedłużony.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem