fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 08 2020

Test na koronawirusa od Boscha

boschBosch Healthcare Solutions opracował w pełni zautomatyzowany szybki test na koronawirusa COVID-19 wykonywany za pomocą urządzenia Vivalytic. Test, spełniający standardy Światowej Organizacji Zdrowia, może wykryć zakażenie koronawirusem u pacjentów w czasie krótszym niż 2,5 godziny – od momentu pobrania próbki do momentu otrzymania wyniku.

Zaletą testu jest to, że można go wykonać bezpośrednio w punkcie opieki medycznej. W różnych testach laboratoryjnych z SARS-CoV-2, test Boscha uzyskał wyniki z dokładnością ponad 95%. Próbkę pobiera się z nosa lub gardła pacjenta za pomocą wacika. Następnie wkład, który zawiera już wszystkie odczynniki wymagane do testu, jest umieszczany w urządzeniu Vivalytic w celu analizy. Analizator Bosch Vivalytic może wykonać do 10 testów w ciągu 24 godzin.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem