fb logo

Aktualne wydanie

1 3 2020

Szkolenie z dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów

Firma Ravenol zaprasza na szkolenie z dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów w praktyce. Szkolenie prowadzone jest w formie webinaru w czasie rzeczywistym przez co uczestnicy mają możliwość zadawania pytań, a prowadzący natychmiastowo na nie odpowiadają.

szkolenieRAVENOL

Szkolenie podzielone jest na trzy części, podczas których uczestnicy dowiedzą się m.in.:
• jak przyjąć i wydać samochód z automatyczną skrzynią biegów,
• na co zwracać uwagę podczas serwisu,
• jakie są plusy i minusy wymiany statycznej i dynamicznej,
• jak zlokalizować złącza serwisowe.
W części praktycznej uczestnicy będę mieli możliwość zobaczyć dynamiczną wymianę oleju na samochodzie Mini Clubman Cooper S ze skrzynią AISIN GA8F22AW.

Ukończenie całości szkolenia składającego się z trzech części upoważnia uczestnika do otrzymania certyfikatu.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem, który osoby zainteresowane otrzymają od swojego dystrybutora. Po jego wypełnieniu na wskazany adres mailowy zostanie nadesłany link do szkolenia.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem