fb logo

Aktualne wydanie

1 3 2020

Szkolenie online: Zarządzanie warsztatem w kryzysie

W czwartek – 21 maja o godzinie 17:00 – zorganizowany zostanie kolejny, piąty już webinar dotyczący zarządzania warsztatem w kryzysie. Tym razem tematem przewodnim wirtualnego spotkania będzie: „Nowa grupa klientów. Jak ich zdobyć i zamienić na stałych klientów warsztatu?”.

IConline

Epidemia COViD-19 to dla wielu firm konieczność otwarcia się na nowych klientów i metody ich pozyskania oraz zatrzymania przy sobie. Nie inaczej jest w warsztatach samochodowych, które dzielnie walczą ze skutkami koronawirusa, oferując kierowcom coraz to nowsze usługi.
Właścicielom warsztatów z pomocą przychodzi Inter Cars wraz ze swoją akcją #pomagamypomagać. Jednym z filarów programu są darmowe webinary, podczas których eksperci poruszają wiele istotnych tematów, które mogą zainteresować przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej.W kolejnym, piątym już webinarze prowadzący poruszą takie tematy jak:

● Jak stworzyć i weryfikować bazę klientów?
● Elementy wpływające na nowego klienta.
● Jak obsłużyć klienta, aby wrócił do warsztatu?

Aby zapisać się na webinar, wystarczy wejść w link: https://bit.ly/2LFJrrA wypełnić odpowiedni formularz.

Więcej na temat webinarów i samej akcji #pomagamypomagać znaleźć można na stronie: https://intercars.com.pl/pomagamypomagac. W akcję zaangażowani są: Castrol, ZF Aftermarket, Bosch, Schaeffler, Mann Filter, Filtron, Delphi, Febi, Varta /Clarios, Contitech, Valeo, Osram, Magneti Marelli, Vredestein, Bridgestone i Goodyear.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem