fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Pięć nowych świec zapłonowych Denso

densoIRIDIUMDenso rozszerzyło ofertę świec zapłonowych Iridium Long Life o pięć nowych numerów katalogowych. Nowe świece mają 61 zastosowań i zastępują 11 numerów części OE.


Wprowadzone do oferty świece są już dostępne i mają zastosowanie w pojazdach marek Lexus, Suzuki i Toyota. Informacje o nowych częściach można też znaleźć w e-katalogu Denso i w katalogu TecDoc. Szczegóły dotyczące zastosowań znajdują się w poniższej tabeli:

Nowe wiece Iridium Long Life DENSO

Denso wyznacza standardy technologii świec zapłonowych od 1959 roku. Wszystkie typoszeregi świec zapłonowych firma opracowuje i produkuje we własnych fabrykach, które posiadają certyfikaty QS 9000 oraz ISO 9000. Program świec zapłonowych DENSO dla rynku wtórnego obejmuje świece niklowe, platynowe, Twin Tip (TT) oraz świece irydowe i jest na bieżąco aktualizowany. Świece zapłonowe Denso gwarantują wysokie osiągi silnika dla każdego samochodu, motocykla, łodzi i innych urządzeń z małymi silnikami.
Więcej informacji na temat świec zapłonowych Denso można znaleźć na stronie www.denso-am.pl.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem