fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Ozonator Wenon HF198 MF

WENOMwurthOzonator jest już podstawowym wyposażeniem niemal każdego warsztatu samochodowego. W takie urządzenie coraz częściej inwestują także wypożyczalnie aut, myjnie czy firmy transportowe. Ozon ze względu na swoje właściwości biobójcze, grzybobójcze, bakteriobójcze i częściowo wirusobójcze jest doskonałą opcją do dezynfekcji nie tylko klimatyzacji, ale też wnętrza pojazdów.

Generator ozonu HF198 MF polskiej marki Wenon to urządzenie, przy pomocy którego skutecznie zdezynfekujemy zarówno wnętrze pojazdu, jak i układ klimatyzacji. Dzięki dużej wydajności – 10g/h, jest odpowiedni również do większych aut i powierzchni (od 100 m2). Ozonator HF198 MF posiada timer, dzięki czemu jego użytkowanie jest w pełni zautomatyzowane, a pojazd zostaje oczyszczony ze szkodliwych związków już w 30–60 min (w zależności od wielkości). Aluminiowa tuba, która generuje ozon w urządzeniach tego typu, została zastąpiona tytanową, dzięki czemu urządzenie marki Wenon jest dwukrotnie bardziej wytrzymałe niż inne dostępne na rynku. Solidność i odporność na uszkodzenia zapewnia dodatkowo stalowa obudowa oraz konstrukcja. Wenon HF198 posiada także filtr wstępny do usuwania dużych zanieczyszczeń, np.: kurzu. Charakteryzuje się również cichą pracą.

W obecnej sytuacji epidemicznej to metoda rekomendowana przez Państwowy Zakład Higieny do zwalczania SARS-CoV-2. Ozon poprzez utlenianie skutecznie zwalcza szkodliwe związki, takie jak bakterie, grzyby i niektóre wirusy. Doskonale usuwa także nieprzyjemne zapachy, roztocza i kurz.

Charakterystyka produktu:
• Tytanowa tuba generująca ozon,
• Wydajność 10g/h,
• Stalowa obudowa i konstrukcja,
• Cicha praca,
• Wbudowany timer,
• Cykl pracy do 60 min.,
• Filtr wstępny do usuwania dużych zanieczyszczeń.

Urządzenie Wenon HF198 dostępne jest na mocsokow.pl w cenie 1490 zł.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem