fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Nowe tarcze hamulcowe od Textara

TEXTAR1F1rst to market – w ten sposób Textar informuje o nowościach, które jako pierwszy z producentów wprowadza na niezależny rynek części zamiennych, to 20 nowych tarcz hamulcowych.

Referencje klocków i tarcz hamulcowych, które są absolutnym debiutem na niezależnym rynku części zamiennych oznaczane są w komunikacji jako „F1rst to Market”. Dwanaście kolejnych pozycji trafiło właśnie do sprzedaży.

1TEX


Textar uzupełnił katalog tarcz hamulcowych także o referencje do Audi A3, Mercedesa Sprinter oraz Opla Vivaro i Zafira.

2TEX

W razie wątpliwości dotyczących doboru referencji Textar do konkretnego modelu samochodu, można skorzystać z katalogu online na stronie www.brakebook.com

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem