fb logo

Aktualne wydanie

jedynka062020

Oleje marki MPM w ofercie ELIT Polska

ELITSieć hurtowni motoryzacyjnych ELIT Polska wprowadza do oferty produkty holenderskiej marki MPM. W jej skład wchodzą oleje silnikowe, przekładniowe, płyny hamulcowe, chłodzące oraz wszelkiego rodzaju środki smarne.

MPM International to specjalista w dziedzinie olejów i płynów samochodowych. W portfolio marki znajduje się ponad 350 produktów, pokrywających blisko 99% rynku OE. Firma jest obecna w 50 krajach na całym świecie. Najpopularniejsze produkty obejmują oleje silnikowe, oleje przekładniowe, specjalistyczne oraz płyny hamulcowe i chłodzące. Produkty MPM, które znajdą się w ofercie ELIT Polska znajdują zastosowanie w samochodach osobowych, ciężarowych, klasykach, motocyklach, łodziach, maszynach rolniczych oraz przemysłowych.
Oleje MPS są rekomendowane m.in. przez: BMW, Mercedesa, Škodę, Audi, Mazdę, Volvo, Peugeota, Renault, VW, Kię.

Specyfikacje techniczne produktów oraz polska strona internetowa są dostępne pod adresem: https://www.mpmoil.pl

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem