fb logo

Aktualne wydanie

AMS 04 2022e

Elit wprowadza do oferty akumulatory marki ERA

ERAElit Polska wprowadza do oferty akumulatory renomowanej marki ERA. Wskaźnik pokrycia wszystkich europejskich pojazdów wynosi w przypadku marki ERA aż 98% zapotrzebowania rynku. W ofercie ogólnopolskiej hurtowni dostępne będą baterie zarówno do samochodów osobowych, jak również ciężarowych.

ERA oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb:

● Akumulatory ERA AGM – oferujące maksymalną wydajność w nowoczesnych pojazdach wyposażonych w zaawansowane systemy start-stop oraz pojazdach klasy średniej i wyższej o najwyższych wymaganiach w zakresie poboru energii ze względu na dużą liczbę dodatkowych odbiorników energii.
● Akumulatory ERA EFB – zapewniające wysoką wydajność w podstawowych systemach Start-Stop i pojazdach o wysokich wymaganiach w zakresie poboru energii ze względu na dużą liczbę dodatkowych odbiorników energii.
● Akumulatory ERA SLI – niezawodny wybór do wszystkich zastosowań w pojazdach bez funkcji start-stop.

Marka ERA znana jest m.in. z produkcji części do alternatorów i rozruszników. Spośród zalet baterii ERY mających zastosowanie zarówno w samochodach osobowych, jak też ciężarowych, należy dodatkowo wymienić:
● 100% OEQ (ang. Original Equipment Quality) – montowane na tzw. pierwszy montaż.
● Wyprodukowane w Europie.
● Technologia „High Performance Grid” (kratki o wysokiej wydajności) zapewniająca większą wydajność rozruchu na zimno i zwiększoną ochronę przed korozją.
● Zasada „zero waste” – akumulatory w niemal 100% nadają się do recyklingu.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem