fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 08 2020

Nowy produkt od Texaco

DELOTexaco Lubricants zaprasza na wirtualną inaugurację w Polsce nowego oleju Texaco Delo 600 ADF, przeznaczonego do maszyn drogowych i pozadrogowych, w przemyśle oraz rolnictwie.

• W środę, 16 września 2020, o godzinie 12.00, zapraszamy na naszą bezpieczną platformę on-line: https://texaco.events.novacomlive.com/poland-delo-600-adf-launch (hasło: Z9C2k45J)
• Częścią konferencji będzie sesja pytań i odpowiedzi na żywo (pytania będzie można zadawać za pośrednictwem czatu)
• Jeśli już teraz chcą Państwo zadać pytanie, na które prelegenci odpowiedzą podczas wydarzenia, prosimy o przesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem