fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 03 2021

Bosch: zwiększ zyski swojego warsztatu

Aktualizacja DENSO e-Videns

eVIDENSDENSO udostępniło najnowszą wersję oprogramowania do urządzenia e-Videns. Wprowadzony na rynek w 2018 roku e-Videns jest urządzeniem z oprogramowaniem do kontroli pojazdów.

Narzędzie umożliwia zarządzanie procesem przyjęcia pojazdu do warsztatu i obejmuje kwestionariusz dla kierowcy, skanowanie systemów, kontrolę wizualną, kontrolę stanu silnika i raportowanie. E-Videns łączy się bezpośrednio z systemami pojazdu i wychwytuje kody błędów, monitoruje w czasie rzeczywistym dane pobierane z silnika w różnych warunkach pracy. E-Videns umożliwia przesłanie raportu z kontroli do klienta. Przeglądy za pomocą e-Videns mogą zająć zaledwie 12 minut, a pełen przegląd pojazdu, obejmujący całą listę kontrolną, można przeprowadzić w ciągu godziny.
Głównym elementem obecnej aktualizacji jest gruntowna przebudowa modułu „Kontrola wizualna”. W porównaniu do poprzedniej wersji mechanicy mają do dyspozycji szczegółową listę kontrolną zawierającą ponad 100 części, obejmującą różne kategorie: serwis ogólny i OEM, kontrolę prac serwisowych i przeglądy sezonowe, w tym kontrolę opon. Użytkownicy mogą wybrać odpowiedni przegląd z oznaczonego kolorami menu, w którym znajdują się cztery główne opcje: przegląd serwisowy, przegląd letni, przegląd zimowy i kontrola prac serwisowych. Narzędzie można już stosować w około 98% europejskiego parku pojazdów – samochody benzynowe wyprodukowane od 2003 r., samochody z silnikiem Diesla wyprodukowane od 2006 r. Urządzenie posiada opcję wyszukiwania pojazdu po numerze VIN, numerze rejestracyjnym lub marce/modelu.
Więcej informacji o e-Videns można znaleźć na stronie www.densoevidens.pl.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem