fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS07

Więcej komponentów DENSO do silników Diesla

DENSO rozszerzyło program komponentów do silników Diesla o 10 numerów części.

Komponenty DENSO

Kolejne rozszerzenie programu składa się z ośmiu wtryskiwaczy, pompy wtryskowej i zestawu z zaworem SCV. Nowe części pokrywają park pojazdów wielkości 2 mln i mają łącznie 125 dodatkowych zastosowań, m.in. w pojazdach marek Fiat, Mazda i Toyota. Informacje o nowych częściach są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc. Szczegółowe informacje dotyczące zastosowań można znaleźć w poniższej tabeli:


Nowe komponenty Diesla DENSO zastosowania 

W ramach programu komponentów silników Diesla dla rynku wtórnego DENSO oferuje wtryskiwacze, pompy wtryskowe i zawory SCV, które zapewniają najwyższą jakość OE, spełniając lub przekraczając wymogi producentów pojazdów. Więcej informacji o komponentach silników Diesla DENSO można znaleźć w e-katalogu firmy na stronie www.denso-am.pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem