fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS07

Moc okazji na stacjach Shell

Shell Moc kawy 1Wystartowała nowa promocja Shell „Moc okazji we wtorki i czwartki”.

W każdy wtorek i czwartek klienci Shell mogą kupić kawę deli by Shell w promocyjnej cenie 3,00 zł, a od 7.00 do 10.00 rano uczestnicy programu Shell ClubSmart otrzymają ją gratis.

Do tej pory wtorki i czwartki na stacjach Shell oznaczały możliwość tankowania paliw premium w cenie paliw podstawowych: we wtorki Shell V-Power 95, a w czwartki Shell V-Power Diesel w promocyjnej cenie. Od teraz te dwa dni tygodnia będą dla kierowców jeszcze bardziej atrakcyjne. Od 6 października klienci mogą nie tylko napełnić baki swoich samochodów wysokiej jakości paliwem Shell V-Power, ale również doładować samych siebie wyśmienitą kawą w promocyjnej cenie.

Promocja potrwa do 16 listopada.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem