fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS07

Jesienna kampania marki Continental

Continental zachęca konsumentów do wyboru swoich produktów poprzez zwrot części kosztów zakupu nowych opon.

kampaniacontinental

W październiku 2020 r. firma przygotowała kolejną promocję wspierającą sprzedaż, która w tym sezonie skierowana jest nie tylko do osób fizycznych, lecz także do przedsiębiorców, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Za zarejestrowany na stronie contiuhp.pl zakup kompletu nowych opon marki Continental, w rozmiarze 18 cali i większych, klienci otrzymają zwrot 150 zł; za komplet opon w rozmiarze 17 cali – 100 zł; a za opony 16-calowe – zwrot 50 zł. Łączna pula to 2000 nagród o różnych wartościach. Produkty objęte promocją to opony zimowe i wielosezonowe do aut osobowych i SUV-ów. Odbiór nagrody ma formę wypłaty BLIK w bankomacie.

Szczegóły, regulamin promocji oraz rejestracja zakupu na contiuhp.pl.

Promocja trwa od 12.10.2020 do 30.11.2020.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem