fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

Nowości w ofercie wycieraczek SWF

katalogiFirma Valeo opublikowała zaktualizowane katalogi wycieraczek marki SWF.

Marka wycieraczek SWF jest przeznaczona dla klientów poszukujących produktu najwyższej jakości. SWF zapewnia bowiem jakość identyczną z produktem montowanym fabrycznie.

Wśród nowości do samochodów osobowych szczególnie warto zwrócić uwagę na produkty przeznaczone do takich samochodów jak Renault Clio V, Renault Captur II, Nissan Juke, Citroen C4 Cactus czy BMW X7. Wśród nowości przeznaczonych do samochodów ciężarowych i autobusów znalazły się między innymi wycieraczki szkieletowe do Mercedes Benz Actros model 2018 i Scanii R model 2016 a także wycieraczki w technologii Aquablade do autobusów Mercedes Benz Citaro i autokarów Setra.

AquaBlade to opatentowana przez Valeo technologia, gdzie dysze spryskiwaczy wbudowane zostały w pióro wycieraczki. Rozwiązanie to przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na drogach, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych.

Katalog 2020-2021 SWF z ofertą wycieraczek do samochodów osobowych

Katalog 2020-2021 SWF z ofertą do pojazdów ciężarowych i autobusów

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem