fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

Nowe szkolenia DENSO z systemów sterowania silnikiem (EMS)

Nowe szkolenia DENSO onlinePo udanej serii szkoleń z układów klimatyzacji DENSO przygotowało nowy webinar, tym razem z systemów sterowania silnikiem (EMS). Szkolenie jest bezpłatne.

Szkolenie z systemów sterowania silnikiem (EMS) odbędzie się onlin, na platformie e-learningowej DENSO, w dwóch terminach: 17 listopada o 17:00 oraz 1 grudnia o 17:00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Podczas szkoleń omówione zostaną podstawowe zasady pracy systemu sterowania silnikiem (EMS) oraz wszystkie jego podzespoły i stawiane im wymagania. DENSO oferuje rozbudowany program części do systemów sterowania silnikiem (EMS), który obejmuje sondy lambda, masowe przepływomierze powietrza (MAF), czujniki ciśnienia absolutnego (MAP), pompy paliwa, zawory układu recyrkulacji spalin (EGR), czujniki temperatury odprowadzanych spalin (EGT) oraz czujniki położenia wałka rozrządu i wału korbowego. Wszystkie te części wykorzystują oryginalne technologie DENSO, które gwarantują idealne dopasowanie podczas montażu oraz niezawodność i wysoką wydajność na drodze.
Portal e-learningowy DENSO został również rozszerzony o kurs na temat świec żarowych. Obejmuje on zarówno ogólne informacje o rozwoju i historii tej części, jak również bardziej szczegółowe zagadnienia: jak prawidłowo zamontować świecę żarową, jakie są najczęstsze przyczyny usterek świec żarowych, jak je zdiagnozować i wymienić świecę.

Na szkolenie można zapisać się na stronie www.denso-technic.com/pl.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem