fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

Oleje dla Renault

castrolEDGENowością Castrola są oleje dedykowane do samochodów francuskich, ze szczególnym uwzględnieniem Renault.

To efekt współpracy bp i Castrol z Renault F1 Team w Formule 1. Olej Castrol EDGE 0W-40 R z normą RN 17 RSA został stworzony z myślą o najbardziej wysilonych silnikach Renault R.S. i Alpine.
Z jeszcze większymi obciążeniami musi poradzić sobie olej w silnikach supersamochodów. W tym celu powstał Castrol EDGE SUPERCAR, który jest bardziej wytrzymały, zmniejsza tarcie i zapewnia większą wytrzymałość silnika Dzięki temu możliwe jest uwolnienie maksymalnej mocy silnika i optymalizacja osiągów. Olej Castrol EDGE SUPERCAR sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach podczas wyścigów Formuły 1 – wykorzystuje go zespół Renault F1 Team.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem