fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 08 2020

Więcej świec zapłonowych Denso Iridium Long Life

DENSOiridiumDenso rozszerzyło ofertę świec zapłonowych Iridium Long Life o siedem nowych numerów katalogowych.

Nowe świece mają 499 zastosowań i zastępują 28 numerów części OE. Wprowadzone do oferty świece są już dostępne i mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek BMW, Honda, Suzuki i Volvo. Informacje o nowych częściach można znaleźć w e-katalogu Denso i w katalogu TecDoc. Szczegóły dotyczące zastosowań znajdują się w poniższej tabeli:

Nowe wiece zaponowe DENSO Iridium Long Life 

Denso wyznacza standardy technologii świec zapłonowych od 1959 ru. Wszystkie typoszeregi świec zapłonowych firma opracowuje i produkuje we własnych fabrykach, które posiadają certyfikaty QS 9000 oraz ISO 9000. Program świec zapłonowych dla rynku wtórnego obejmuje świece niklowe, platynowe, Twin Tip (TT) oraz świece irydowe i jest na bieżąco aktualizowany. Świece zapłonowe Denso gwarantują wysokie osiągi silnika dla każdego samochodu, motocykla, łodzi i innych urządzeń z małymi silnikami.

Więcej informacji na temat świec zapłonowych DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem