fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

Olej silnikowy o niskiej lepkości do Volkswagena

champion0W30Firma Champion Lubricants wprowadziła na rynek nowy olej silnikowy dla pojazdów Volkswagen Group (VAG), CHAMPION OEM SPECIFIC 0W30 LL III FE.

Nowy olej został opracowany z myślą o spełnieniu wymagań modeli Volkswagena, Audi, Seata i Škody od 2007 r., w których zastosowano oleje silnikowe o specyfikacji VW 504.00 i 507.00. Przy ponad 61 milionach pojazdów VAG działających w samej Europie, nowy olej oferuje niesamowite pokrycie rynku.
CHAMPION OEM SPECIFIC 0W30 LL III FE jest w pełni syntetycznym środkiem smarnym, który wykorzystuje wysokiej jakości oleje bazowe i zaawansowane dodatki, aby spełnić wymagania nowoczesnych silników VAG. Jego unikalny pakiet dodatków uszlachetniających spełnia wymagania VAG LongLife III, redukując proces starzenia się oleju i wydłużając okres między wymianami do 30.000 km lub dwóch lat.
Niska lepkość nowego środka smarnego przyczynia się do zmniejszenia całkowitej emisji CO2 i pozwala na znaczną oszczędność paliwa w porównaniu z bardziej konwencjonalnymi 5W30. Jego formuła Mid-SAPS spełnia normy Euro 4, Euro 5 i Euro 6, zapewniając jednocześnie doskonałą ochronę układów oczyszczania spalin, a dokładniej filtrów cząstek stałych (DPF). Łączy w sobie doskonałą czystość i trwałość silnika, potwierdzoną podczas wymagających testów zużycia i czystości tłoka.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem