fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 08 2020

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z serii M-CUBE

wurthWKRETARKAWiertarko-wkrętarka ABS 12 COMPACT to już dziewiąte narzędzie z serii M-CUBE od Würth Polska. Jest przeznaczona do lekkich i umiarkowanych prac z zakresu wiercenia i wkręcania.

16-stopniowe sprzęgło zapewnia precyzyjną pracę, a zaawansowana elektronika chroni silnik przed przegrzaniem, wyłączając go automatycznie w przypadku przeciążenia. Urządzenie z łatwością wkręca wkręty o średnicy 3-6 mm. Dzięki zastosowaniu systemu wysuwanych akumulatorów posiada wąski uchwyt i stabilną podstawę. Nowa wiertarko-wkrętarka od Würth Polska jest wygodna nawet przy zastosowaniach powyżej wysokości głowy. Ze względu na niską wagę umożliwia długą pracę, nie obciążając nadmiernie dłoni. Uchwyt wiertarski z funkcją blokowania mocuje akcesoria od 0,8 do 10 mm w sposób pewny i niezawodny, a lampka LED na bloku akumulatora podświetla obszar roboczy.
Jak każde urządzenie z serii M-CUBE wiertarko-wkrętarka ABS 12 COMPACT jest dostępna w wersji z ładowarką i akumulatorami oraz bez wyposażenia. Dzięki temu można w ekonomiczny sposób zbudować park narzędzi akumulatorowych.

Dane techniczne:
● Napięcie: 12 V/DC
● Prędkość biegu jałowego 1/2 bieg min./maks.: 0-400/0-1500 obrotów/min.
● Maks. moment obrotowy, twardy/miękki: 32/19 Nm
● Zakres uchwytu: 0,8-10 mm
● Oprawa uchwytu wiertarskiego: 1/2 cala x 20 UNF
● Maks. średnica wiercenia w stali: 10 mm
● Maks. średnica śruby: 6 mm
● Długość: 177 mm
● Wysokość: 215 mm
● Ciężar z akumulatorem: 1,21 kg

Art. nr 5701101000 (bez akumulatora)
Art. nr 5701101002 (w zestawie: 2x akumulator oraz ładowarka)

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem