fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

BorgWarner zwiększa ofertę zaworów EGR

borgBorgWarner rozszerzył ofertę zaworów recyrkulacji spalin REMAN EGR o 19 numerów części. Są to produkty regenerowane o jakości OE, dostarczane z uszczelkami montażowymi.

Portfolio firmy na rynku wtórnym to ponad 180 numerów części EGR obejmujących 59% europejskiego rynku samochodów osobowych.
Dane kontaktowe oraz więcej informacji na temat oferty na rynek wtórny BorgWarner będzie można znaleźć na tworzonej właśnie stronie borgwarner.com/pl/aftermarket.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem