fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

Nowe środki do sprzątania

Würth Polska przygotował szeroką ofertę produktów do sprzątania. Zawiera ona zarówno środki i akcesoria niezbędne do utrzymania czystości na co dzień, jak i takie, które poradzą sobie z zadaniami specjalnymi: usuwaniem etykiet, graffiti czy tłuszczów.

WURTHsrodki

Wśród nowości znalazły się m.in.:

Aktywna pianka do szyb
Preparat jest przeznaczony do czyszczenia szyb oraz płaskich powierzchni, także tych pionowych – nie spływa z nich. Dzięki formule aktywnej piany wysokoskoncentrowany środek czyszczący dociera bezpośrednio do zanieczyszczeń i skutecznie je rozpuszcza, jednocześnie nie uszkadzając powierzchni. Usuwa nawet trudne zanieczyszczenia, takie jak tłuszcze, silikony, resztki gumy czy osady nikotynowe. Środek jest bezpieczny dla farb, lakierów oraz tworzyw sztucznych.
Art. nr 0890 25

MULTI płynny smar wielofunkcyjny
Smar w wygodnej formule sprayu. Dobrze wypiera wodę, penetruje i poluzowuje łączenia gwintowe, dzięki czemu eliminuje skrzypienie. Ma właściwości odrdzewiające, a także czyści powierzchnie ze smarów, olejów i innych zanieczyszczeń. Tworzy cienki filtr ochronny, dzięki czemu zapobiega korozji. Chroni zamki przed zamarzaniem. Nie zawiera żywic, kwasów i silikonu. Nie wchodzi w reakcje z farbą, kauczukiem i tworzywami sztucznymi.
Art. nr 089305540

Spray do pielęgnacji stali nierdzewnej
Środek jest przeznaczony do czyszczenia i konserwacji elementów wykonanych ze stali nierdzewnej. Usuwa zanieczyszczenia, kurz, smugi i tłuste odciski palców. Nie spływa – można go stosować również na powierzchniach pionowych. Środek jest biodegradowalny.
Art. nr 0893 121

Zmywacz do naklejek STICKER EX
Zmywacz jest przeznaczony do usuwania etykiet i naklejek z gładkich, niechłonnych powierzchni, takich jak szkło. Dzięki formule żelu nie spływa i dłużej pozostaje na powierzchniach i usuwa zanieczyszczenia skuteczniej niż preparaty w formie płynnej. Działa również na inne zanieczyszczenia, takie jak smary, kleje, uszczelniacze, silikon, olej, wosk, smoła, parafina czy atrament.
Art. nr 0893140505

Preparat ochronny do rąk BASIC
Stosowanie silnie działających środków chemicznych wymaga odpowiedniego dbania o dłonie, które są najbardziej narażone na podrażnienia. Preparat ochronny do rąk BASIC od Würth Polska. tworzy powłokę, która zabezpiecza skórę przed działaniem substancji penetrujących. Jednocześnie zapewnia pewny chwyt narzędzi i nie pozostawia na nich osadów. Ułatwia czyszczenie dłoni – zwykle wystarczy sama woda, w której środek się rozpuszcza.
Art. nr: 0890600100

Produkty są dostępne w e-sklepie: www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem