fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

MOTOPAKIET 2021

ICSezon motocyklowy już niebawem, rozpoczęła się więc promocja MOTOPAKIET 2021. To oferta dla klientów rynku motocyklowego, którzy potrzebują solidnego zatowarowania, aby być gotowym na wzmożony ruch w warsztatach i sklepach.

Inter Cars przygotował ofertę w kilku wariantach: od pakietu o wartości 2000 zł zaczynając, aż do pakietu w cenie 20 000 zł kończąc. Terminy płatności zostały wydłużone od 60, do nawet 150 dni od daty zakupu.
Oferta MOTOPAKIET obsługiwana jest przez Opiekunów Rynku Motocyklowego Inter Cars, poprzez konsultantów w Centrum Kompetencji Motocyklowej, a także przez sprzedawców w filiach Inter Cars. Więcej informacji u Opiekunów Rynku Motocyklowego oraz na infolinii: Centrum Kompetencji motocyklowej 22 511 30 00.
W ramach akcji MOTOPAKIET uruchomionych zostało kilka promocji towarzyszących, w których oferowane są atrakcyjne produkty w cenie 1 zł.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem