fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

BluEarth-Van All Season

yokohamaALLSEASONSWiosną 2021 r. w Europie i Rosji, Yokohama Rubber rozpocznie sprzedaż nowej opony całorocznej do samochodów dostawczych – BluEarth-Van All Season RY61. Opona będzie dostępna w 23 rozmiarach od 225/55R17C 104/102H do 195/70R15C 104/102T.

Nowość Yokohamy, BluEarth-Van All Season RY61, otrzymała europejski certyfikat opony zimowej (3PMSF0. W bieżniku opony zastosowano unikalny Triple WD Groove, który łączy zygzakowaty rowek środkowy odpowiadający za stabilną przyczepność na śniegu, z dwoma prostymi rowkami po bokach, które z kolei zapewniają doskonałe odprowadzanie wody. W celu wzmocnienia efektu krawędzi, na barku opony, zastosowano „wgryzające się w śnieg lamele”. Ponadto duże bloki bieżnika umieszczone w środku i na barkach zapewniają szeroką powierzchnię styku z podłożem, poprawiając właściwości jezdne. Mieszanka opony składa się z trzech różnych polimerów. Zastosowanie w mieszance dużej ilości krzemionki przyczynia się z kolei do optymalnej równowagi między osiągami na mokrej nawierzchni a zużyciem paliwa. Ściana boczna ma innowacyjną konstrukcję „Anti-Cracking Serration”, która zapobiega jej pękaniu.
Opony całoroczne mogą być używane przez wszystkie cztery sezony, do bezpiecznej jazdy w różnych warunkach drogowych, od suchych i mokrych, po zaśnieżone.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem