fb logo

Aktualne wydanie

jedynka072021

Vredestein wprowadza opony Ultrac

Ultrac 0 flatVredestein, holenderski producent opon klasy premium, wprowadza na rynek nową gamę opon letnich Ultrac.

Aby uzyskać lepszą o 10% w porównaniu z poprzednim modelem skuteczność hamowania na suchej i mokrej nawierzchni Vredestein wykorzystał nowej generacji rozwiązania technologiczne w zakresie bieżnika, m.in.: żłobienia z bardziej kwadratową powierzchnią styku oraz sztywniejszą rzeźbę bieżnika i jego środkowej części z parabolicznymi rowkami bocznymi. W nowej oponie o 50% zwiększono zawartość mieszanki krzemionki i żywic, które, w połączeniu z wielofunkcyjnymi polimerami zapewniają lepszą przyczepność. Opony mają też być bardziej ekologiczne: o 5% zmniejszono opór toczenia, co przekłada się na niższe zużycie paliwa oraz obniżoną emisję CO2.
Nowe opony są w rozmiarach od 15 do 18 cali.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem