fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 01 2021

HAKKAPELIITTA 10

kolceNOKIANNokian wprowadza do oferty opony Hakkapeliitta 10 przeznaczone do samochodów osobowych, SUV-ów i crossoverów.

Szczególną nowością wśród tych produktów jest Nokian Hakkapeliitta 10 EV — specjalna wersja do pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Nokian Tyres po raz pierwszy wprowadza też model przeznaczony specjalnie na rynek rosyjski: Nokian Hakkapeliitta 10p.
Produkty z nowej rodziny Nokian Hakkapeliitta 10 zawdzięczają przyczepność nowoczesnej metodzie kolcowania Nokian Tyres, rygorystycznym testom i nieustającym pracom badawczym. Specjalna technologia podwójnego kolcowania zapewnia maksymalne bezpieczeństwo na lodzie i śniegu, ponieważ środkowe kolce poprawiają przyczepność podczas przyspieszania i hamowania, a kolce na barkach opony maksymalizują przyczepność podczas skrętów i zmiany pasa ruchu.
Nokian Hakkapeliitta 10 obejmuje wybór ponad 140 produktów. Dostępne są one w rozmiarach od 14 do 22 cali. Większość produktów ma oznaczenie XL wskazujące najwyższe możliwe obciążenie w tym rozmiarze.

Nowe opony Nokian Hakkapeliitta 10 będą dostępne w sprzedaży jesienią 2021 r. Przeznaczone są głównie na rynki skandynawskie, rosyjski i północnoamerykańskie.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem