fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Nowy tester diagnostyczny TEXA

zzTEXA Poland wprowadza na rynek nowy tester diagnostyczny TXT Multihub. Urządzenie wykorzystuje system operacyjny Linux i obsługuje protokoły CAN FD, DoIP i Pass-Thru.


Jak podaje producent, jest jedynym narzędziem diagnostycznym zdolnym do jednoczesnej obsługi samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, motocykli, łodzi, maszyn rolniczych i budowlanych.

Urządzenie komunikuje się z wyświetlaczem przez:
- moduł Wi-Fi do operacji diagnostycznych z wykorzystaniem standardów CAN, CAN FD i DoIP,
- przewód sieciowy (Ethernet) zarezerwowany dla operacji DoIP (ISO 13400),
- moduł Bluetooth do tradycyjnej diagnostyki,
- gniazdo USB do wszystkich typów diagnostyki, w tym Pass-Thru.
Tester jest wyposażony w podświetlany wyświetlacz zapewniający bieżący dostęp do danych dotyczących trzech parametrów:
- tryb komunikacji z jednostką wyświetlającą,
- poziom napięcia akumulatora pojazdu, do którego jest podłączony
- status pracy.
Ponadto wyświetlacz umożliwia stały wgląd w procesy działania interfejsu: podaje ponad 40 komunikatów, które przekazują mechanikowi wszystkie informacje potrzebne podczas diagnostyki.
Tester jest wyposażony w system operacyjny Linux, który poprawia również bezpieczeństwo i wydajność struktur informatycznych, dzięki komunikacji w trybie Smart. Oznacza to, że interfejs automatycznie przełącza kanały komunikacyjne w zależności od sytuacji w warsztacie i rodzaju diagnostyki oraz wybiera zawsze najlepsze dostępne połączenie bez konieczności interwencji ze strony mechanika.
Tester ma wzmocnioną obudowę spełniającą poziom ochrony IP53 (odporność na kurz i zachlapania wodą) i jest zgodny ze standardem wojskowym testu upuszczenia MIL-STD 810G.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem