fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 03 2021

Bosch: zwiększ zyski swojego warsztatu

Kompaktowa wkrętarka do zadań specjalnych

WURTHwkretarkaWürth Polska powiększa ofertę elektronarzędzi z serii M-CUBE. Najnowszym urządzeniem w tej ofercie jest wkrętarka AS 12 Compact, przeznaczona do lekkich prac.

Narzędzie można kupić z akumulatorem i ładowarką lub oddzielnie. Urządzenie jest zasilane bateriami, które pasują także do innych produktów z linii M-CUBE.
Ergonomiczna konstrukcja wiertarki AS 12 Compact M-CUBE oraz jej niewielka waga i rozmiary sprawiają, że sprawdza się nawet podczas długich prac, ponieważ nie obciąża dłoni. Pewna podstawa i smukły uchwyt umożliwiają wygodne trzymanie. Zintegrowany uchwyt do szybkiej wymiany bitów 1⁄4 cala E 6,3 umożliwia szybką i beznarzędziową wymianę grotów. Na uchwycie baterii umieszczono diodę LED, która doświetla miejsce pracy.
Narzędzie posiada 16-stopniowe sprzęgło regulacji momentu obrotowego, dzięki czemu możliwe jest dokładne ustawienie momentu obrotowego. Elektroniczna ochrona silnika przed przegrzaniem, przeciążeniem oraz zablokowaniem zapewnia długą żywotność urządzenia.

Wkrętarka AS 12 Compact M-CUBE jest dostępna w e-sklepie:www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska w dwóch wersjach: bez akumulatora i ładowarki oraz z dwoma akumulatorami i ładowarką.

Charakterystyka produktu:
· Napięcie: 12 V/DC
· Prędkość biegu jałowego 1/2 bieg min./maks.: 0-400 / 0-1500 obr./min
· Maks. moment obrotowy, twardy/miękki: 32/ 19 Nm
· Uchwyt mocowania: gniazdo 1/4 cala sześciokąt
· Ciężar z akumulatorem: 1,09 kg

Art. nr 5701104000 (bez akumulatora)
Art. nr 5701104004 (w zestawie: 2x akumulator oraz ładowarka)

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem