fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Bridgestone, ARLANXEO i Solvay wprowadzają TECHSYN

Bridgestone, ARLANXEO oraz firma Solvay ogłosiły wprowadzenie TECHSYN, nowej technologii w produkcji opon, dzięki której opony mają zyskać większą być bardziej przyjazne dla środowiska.

techsyn

TECHSYN to połączenie kauczuku syntetycznego z krzemionką, które współdziałają na poziomie molekularnym. Materiały wchodzące w skład TECHSYN zostały opracowane równolegle przez trzy firmy w celu stworzenia platformy technologicznej rozwoju opon. Nowa technologia wydłuża żywotność opon nawet do 30% oraz zmniejsza opór toczenia nawet o 6% w porównaniu z innymi oponami letnimi Bridgestone EMIA, bez pogorszenia innych parametrów, co przekłada się na rzadszą wymianę opon i mniejsze zużycie surowców w perspektywie długoterminowej.

TECHSYN, jest wynikiem partnerstwa pomiędzy liderami branży Bridgestone, ARLANXEO i Solvay. Technologia została zaprojektowana tak, aby zapewnić korzyści dla różnych kategorii opon i pojazdów, a dzięki wyjątkowej możliwości dostosowywania się, jaką oferuje, może być stosowana w połączeniu z innymi technologiami Bridgestone.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem