fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Filtry kabinowe Silver Nano Protect

Zakład PZL Sędziszów wprowadza do oferty antybakteryjne filtry kabinowe przeznaczone do układów wentylacji w samochodach osobowych i dostawczych.

PZLfiltry

W filtrach z linii Silver Nano Protect zastosowano dwukompozytowy roztwór z cząstkami nano-srebra i nano-miedzi, który charakteryzuje się unikalnymi właściwościami antybakteryjnymi. W połączeniu z kilkuwarstwową powierzchnią filtracyjną produktu, stanowi on jeszcze bardziej skuteczną barierę przed bakteriami, alergenami, pleśnią i drobnym pyłem.
Oprócz aktywności przeciwdrobnoustrojowej filtry Silver Nano Protect zapobiegają wprowadzaniu do wnętrza pojazdu zanieczyszczeń, takich jak np. pyłki roślin, kurz, dym czy też cząstki spalin. Filtry eliminują także nieprzyjemne zapachy, jakie mogą po jakimś czasie wydobywać się z układu klimatyzacji. Warunkiem tego jest oczywiście ich terminowa wymiana po okresie naturalnego zużycia.

Antybakteryjne filtry kabinowe Silver Nano Protect od PZL Sędziszów dostępne będą w sprzedaży u oficjalnych dystrybutorów sędziszowskiego zakładu już od marca.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem