fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Textar do Mercedesa, Porsche, Toyoty i Volvo

Katalog Textar powiększył się o nowe referencje klocków i tarcz hamulcowych. Z kompletu tych części mogą od teraz skorzystać właściciele: Mercedesów GLA i GLB, Porsche Cayenne, Toyoty Corolli i Volvo XC40.

NEWtextar

Marka Textar ponownie jako pierwsza na niezależnym rynku części zamiennych wprowadza swoje produkty do najnowszych modeli samochodów. Informuje o tym hasło „F1rst to market”. Tym razem referencje klocków hamulcowych przeznaczone są do modeli SUV-ów z segmentu premium.

1

Textar wprowadził też tarcze hamulcowe do wyżej wymienionych modeli samochodów. Dodatkowo uzupełnił ich ofertę do: Volvo XC40 i Toyoty Corolli.

2

Oznaczenie „PRO” przy numerze katalogowym informuje, że tarcze zostały poddane specjalnemu procesowi powlekania. Z kolei symbol „PRO+” mówi o tym, że do ich wykonania użyto żeliwa wysokowęglowego.

W razie wątpliwości dotyczących doboru referencji Textar do konkretnego modelu samochodu, można skorzystać z katalogu online na stronie www.brakebook.com.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem