fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Nowa strona kampanii Inter Cars

Wraz z rozpoczęciem kampanii „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” Inter Cars opublikował również nową stronę dla całej akcji.

ICpomaga

Inter Cars wraz z rozpoczęciem kampanii „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” uruchomił dedykowaną stronę dla całej akcji. Pod adresemwww.wybieramintercars.com.plznaleźć można wszystkie materiały, które polski dystrybutor będzie tworzył na potrzeby całego przedsięwzięcia.
– To, jakie treści będzie można znaleźć na dedykowanej akcji stronie, zależeć będzie od etapu kampanii. Na pewno nie zabraknie materiałów tworzonych wspólnie z dostawcami, klientami, a także całym środowiskiem biznesowym Inter Cars – tłumaczy Joanna Król, Z-ca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej.
– Inter Cars cechuje się wieloma wartościami, które chcemy zakomunikować poprzez konkretną argumentację, co i w jaki sposób robimy dla klientów. Nie tylko mówimy o tym, (w komunikacji marketingowej nazywa się to kierunkiem storytelling), ale także udowadniamy jak to robimy, w jaki sposób wpływamy na realne doświadczenia klientów (storydoing), finalnie, dając klientom realne wsparcie (storygiving). W kolejnych miesiącach chcemy podkreślać, że misją Inter Cars jest wsłuchiwanie się w głos naszych klientów, a ta kampania będzie właśnie odpowiedzią na potrzeby naszego otoczenia. Już teraz zachęcam do aktywnego śledzenia strony, a także pozostałych kanałów komunikacji Inter Cars, które będziemy wykorzystywali w tej kampanii
– podsumowuje Joanna Król.

Kampania „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” to najnowsze przedsięwzięcie Inter Cars. Szeroko zakrojone działania wizerunkowe aktywnie kierowane są do całej branży motoryzacyjnej w Polsce.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem