fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 03 2021

Bosch: zwiększ zyski swojego warsztatu

Ford-Castrol MAGNATEC

Ford Magnatec 0W 30 D 5L3Efektem współpracy Castrola z Ford Motor Company jest gama opracowanych wspólnie środków smarnych Ford-Castrol MAGNATEC. Linia ta oferuje produkty z technologią DUALOCK, która została stworzona w celu zapewnienia trwałej ochrony silnika przy każdorazowym jego uruchomieniu.

Dostępny wyłącznie w sieci dealerskiej Ford olej silnikowy Ford-Castrol MAGNATEC jest jedynym olejem silnikowym rekomendowanym przez Forda.
Linia Ford-Castrol MAGNATEC, na którą składa się pięć produktów, obejmuje dwa produkty wykorzystujące technologię DUALOCK: 0W-30 D i 5W-20 E. Technologia ta została opracowana, aby chronić silnik przed uszkodzeniami powodowanymi przez częste zatrzymywanie się i ruszanie charakterystyczne dla ruchu miejskiego.
Do 75% zużycia silnika dochodzi podczas rozruchu*, a w związku z rosnącą liczbą samochodów na drodze przeciętny kierowca rusza i zatrzymuje się aż do 18 000 razy rocznie**. Molekuły Castrol DUALOCK przywierają do kluczowych części silnika i łączą się ze sobą, tworząc silną barierę ochronną, która radykalnie zmniejsza zużycie silnika podczas rozruchu oraz zużycie wynikające z częstego zatrzymywania się i ruszania.
Wszystkie środki smarne Castrol MAGNATEC oferowane w Europie zostały certyfikowane jako produkty neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla zgodnie ze specyfikacją BS PAS2060.

Środki smarne Castrol zostały po raz pierwszy dostarczone dla Forda w 1914 r.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem